А Б :: В Г Д :: Ж З :: І Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К Л М :: Н :: О П :: Р :: С Т :: У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось

Игра seasons after fall на StopGame.ru
SITE-MAP