А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І Й К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р С Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок. Дещо
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP