Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л М Н О П :: Р С Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування
Гомеопатія
Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)SITE-MAP