Пропосол-здоров’я (Proposolum-zdorovye)

основні фізико-хімічні властивості : препарат після видалення хладона 134а заерозольної упаковки являє собою рідину від темно-жовтого до коричневогокольору з характерним запахом прополісу;

склад: 1 балон (50 г або 25 г) містить прополісу вперерахунку на 50% вміст суми фенольних сполук 2,1 г або 1,05 г;допоміжні речовини: спирт етиловий 96 % або спиртетиловий ректифікований, гліцерин, хладон 134а.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування в стоматології.Протимікробні препарати для місцевого застосування в стоматології. Код АТС А01АВ11.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Препарат природного походження на основі продукту життєдіяльності бджіл -прополісу. Має протизапальні, протимікробні і знеболюючі властивості, стимулюєпроцеси регенерації.

Показання до застосування. Поверхневіушкодження слизових оболонок ротової порожнини, фарингіт, тонзиліт, пародонтит,запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота; катаральний гінгівіт,стоматит.

Спосіб застосування і дози. Місцево на слизові оболонки порожнини роташляхом зрошення. Розпорошують у порожнині рота на фазі вдиху або на патологічнийосередок 2 - 3 рази на добу протягом 3 - 7 днів. Дітям призначають 1 - 2 разина день протягом 3 - 7 днів.

Побічна дія. Печіння, алергійні реакції.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Перед застосуванням необхідно знятизапобіжний ковпачок з балона і на шток клапана надягти розпилювач, потімвільний кінець розпилювача ввести в порожнину рота і натиснути на голівкурозпилювача. Розпорошують у порожнині рота на фазі вдиху або на патологічнийосередок в порожнині рота. Тривалість розпилення 1 - 2 сек.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлено.

Умови і термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей місці, в закритих приміщеннях з відносною вологістю не більше 70% іна відстані не менше 2-х метрів від діючих опалювальних приладів, притемпературі не нижче 00 С і не вище 350 С.Термін зберігання - 3 роки

Важлива інформація

Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Дещо

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Гомеопатія
Фізіотерапія

Ще щось