А :: Б В :: Г Д :: Ж З І :: Й :: К Л М Н О П Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д Ж З :: І :: Й К :: Л М Н :: О П :: Р С Т У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP