А Б В Г Д :: Ж З :: І Й К Л М Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К :: Л М :: Н О :: П Р С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія

Ще щось

SITE-MAP