Завантаження. Зачекайте
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К Л М :: Н :: О :: П Р С Т У Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP