Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й К Л М :: Н О :: П :: Р С Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д Ж З І Й К Л М :: Н О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP