А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І :: Й К :: Л :: М Н О :: П :: Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б В :: Г Д Ж З І Й К :: Л М :: Н О П :: Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки

імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Гомеопатія Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP