Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д Ж З І Й К Л :: М :: Н :: О :: П Р С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Фізіотерапія


SITE-MAP