Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г Д :: Ж З І Й :: К :: Л М :: Н О П Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б :: В Г Д Ж :: З :: І Й К :: Л М :: Н О П :: Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP