Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л М :: Н :: О :: П Р С :: Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д Ж З І :: Й К :: Л М :: Н О П :: Р С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP