Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г Д Ж :: З :: І :: Й К :: Л :: М :: Н О П :: Р :: С Т У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г Д Ж З І Й К :: Л М Н :: О П :: Р С Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет індапамід індапрес іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Фітотерапія
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)SITE-MAP