А :: Б :: В Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л :: М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л М :: Н О П :: Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP