Завантаження. Зачекайте
А Б :: В Г Д :: Ж З І :: Й К :: Л М :: Н :: О :: П Р С Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д Ж :: З :: І :: Й К Л М :: Н :: О П Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Гомеопатія Фізіотерапія

SITE-MAP