Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д Ж З І Й К :: Л М Н :: О :: П Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б В Г Д Ж З І :: Й К Л :: М Н О :: П Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія
Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP