А :: Б В Г :: Д Ж З І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж :: З І Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет , індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP