А :: Б В Г :: Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В :: Г Д Ж :: З І :: Й :: К Л М Н О :: П Р :: С Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Хімічні лікарські засоби
Ще щось

SITE-MAP