Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г Д Ж З І Й :: К Л :: М :: Н О П :: Р :: С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й :: К Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Фітотерапія Фізіотерапія

Ще щось


SITE-MAP