Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л :: М Н :: О П :: Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Хімічні лікарські засоби Гомеопатія Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось