Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В :: Г Д :: Ж З І Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP