А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І Й К Л М Н О :: П :: Р С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В Г :: Д :: Ж З :: І Й К Л :: М Н О :: П :: Р :: С Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби

Гомеопатія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось


SITE-MAP