Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д Ж :: З І Й К Л М Н :: О П Р С Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Фітотерапія
Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP