А :: Б В Г :: Д Ж :: З :: І Й К Л :: М Н :: О П Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К :: Л М :: Н О П :: Р :: С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби Фітотерапія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP