А :: Б :: В :: Г Д :: Ж :: З І Й К Л М :: Н :: О :: П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К Л М :: Н О П Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Фізіотерапія