А :: Б В :: Г Д Ж З І :: Й К :: Л :: М :: Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л М Н :: О П Р :: С Т У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP