Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В :: Г :: Д Ж З :: І Й К :: Л М Н О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевтаSITE-MAP