А :: Б :: В Г Д Ж :: З І :: Й К Л :: М Н О П Р С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б :: В Г :: Д Ж З :: І :: Й К Л :: М :: Н О П :: Р С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Фізіотерапія

Ще щось


SITE-MAP