Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д :: Ж З І Й К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах. А :: Б В Г Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л :: М :: Н О П Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо
імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP