Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г Д Ж :: З І Й :: К Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратівN.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д Ж З І :: Й :: К Л М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фізіотерапія Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP