Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В Г Д Ж :: З І :: Й :: К :: Л :: М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н О :: П Р С :: Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP