Завантаження. Зачекайте
А Б В Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М Н О :: П Р С Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л :: М :: Н :: О П :: Р С :: Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія

Ще щось


SITE-MAP