Завантаження. Зачекайте А :: Б В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К :: Л М Н О :: П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д Ж З :: І Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р С Т У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP