А :: Б В Г Д Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л :: М Н О П :: Р С :: Т :: У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP