Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й К Л М :: Н О :: П Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К Л :: М :: Н :: О П Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Гомеопатія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP