Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З І Й К :: Л :: М :: Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет , індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

Ще щось


SITE-MAP