А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й К Л :: М :: Н :: О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А Б :: В Г :: Д Ж З :: І Й К Л :: М :: Н О П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Фітотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP