Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й К :: Л :: М :: Н О П :: Р :: С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л М :: Н :: О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки

імет індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP