Завантаження. Зачекайте А Б :: В Г Д Ж З І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р :: С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А Б В :: Г :: Д Ж З І Й К Л М Н О П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.


Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Фітотерапія Гомеопатія
Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP