Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д Ж З :: І Й :: К Л М :: Н О П :: Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А :: Б :: В Г Д :: Ж З :: І :: Й К Л М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP