А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З І :: Й К :: Л М :: Н О П Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р С Т :: У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування Хімічні лікарські засоби Гомеопатія

Ще щось


SITE-MAP