А :: Б :: В Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К Л М Н О П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В Г :: Д :: Ж З І Й К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин Опитування Ваші переваги:
Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP