Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П Р С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л :: М Н :: О :: П Р С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Фітотерапія

Фізіотерапія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP