А Б :: В :: Г :: Д Ж З І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П :: Р :: С Т У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Фізіотерапія Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)