А Б :: В :: Г :: Д Ж З І Й К :: Л :: М Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К Л М Н О П :: Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Ваші переваги: Фітотерапія
Фізіотерапія


SITE-MAP