Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г :: Д Ж :: З І :: Й К Л М :: Н О П :: Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й К Л :: М Н :: О :: П Р С Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо
Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щосьSITE-MAP