А :: Б :: В Г Д Ж :: З І Й :: К Л М :: Н :: О П Р С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж З І :: Й :: К :: Л :: М Н О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Фітотерапія
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP