Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б В Г Д :: Ж З :: І :: Й :: К Л М :: Н :: О П Р :: С Т У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж З І :: Й К :: Л М :: Н :: О П Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP