Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й К Л М Н :: О :: П Р :: С Т У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г Д Ж :: З :: І Й :: К Л М Н :: О П :: Р С Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Фітотерапія Гомеопатія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось