А :: Б :: В Г Д Ж З І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й К Л М Н :: О :: П Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Гомеопатія Фізіотерапія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP